Představujeme rubriku Zamyšlení

28. října 2012 v 16:30 | Kerria |  K zamyšlení
Představujeme rubriku Zamyšlení, která je určena pro všechny, kdo mají odvahu napsat svůj názor na cokoliv a potom si ho i hájit. Zajímají vás názory ostatních na nějaký konkrétní problém? Napište krátké vlastní zamyšlení, které bude odrazovým můstkem k diskuzi. Můžeme se zamýšlet a diskutovat o politice, víře, kultuře, vztazích, módě, škole, aktuálním dění, nebo o čemkoliv jiném. Výběr tématu je jen na vás. Vaše úvahy čekáme na e-mailu:


kerria.blog@seznam.cz

Možná si myslíte, že tato rubrika je zbytečná. Že je lepší si své úvahy psát na svůj blog. Ano, máte pravdu, pokud chcete slyšet jen souhlasné reakce. Většina čtenářů vašeho blogu je naladěna na podobnou notu jako vy, takže je pravděpodobné, že ať napíšete cokoliv, většina z nich bude s vámi souhlasit. Tady máte možnost skutečně diskutovat, zamýšlet se nad problémem z různých úhlů pohledu.

Vím, chce to odvahu, ale na druhou stranu: Čím kontroverznější téma, tím větší ohlasy a tím více lidí se přijde podívat i na váš blog, aby se o vás dozvěděli více. Je to vaše, tak pište!

PS: Můžete klidně oprášit i nějakou starší úvahu, kterou jste dříve uveřejnili na svém blogu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama