Starshin

12. září 2013 v 9:00 | Kariol |  Navštivte blog
Po dvoutýdenní pauze, za kterou může především náhlý nával učiva a jiných záležitostí ohledně školy, bych vám ráda představila jeden z mých oblíbených blogů a sice - Thaliino království nazvané Starshin... :)


Thalia je královnou svého vlastního království, píše poutavě čtivé zážitky ze svého začínajícího středoškolského života, o její vášni ke koním. Píše recenze na přečtené knížky, mimochodem je velkou fanynkou J.R.R.Tolkiena či Christophera Paoliniho. Ani filmy či hudba jí nejsou cizí, na všechno má svůj názor, o který se prostřednictvím blogu podělí. :)
V poslední době se nejvíc článků nachází v rubrice Kresby/malby, protože patnáctiletá Thalia studuje střední školu tohoto oboru. :) Má na kreslení cit a na malování talent, a i když na svých výtvorech nachází chyby, které je třeba vylepšit, dovede se i pochválit a upřímně s nadhledem ohodnotit svou práci.
Také fotografie jsou oblíbenou náplní článků, a i když královna zářících hvězd nevlastní nejmodernější fotoaparát s výměnnými objektivy, její fotky mají v sobě skvělé nápady a poselství směřované pravidelným čtenářům, mezi které se já s hrdostí mohu přihlásit.
Doufám, že jsem vás do Thaliiny říše zářících hvězd nalákala, stojí to za to! :)

starshin.blog.cz

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama