Kniha Foodblogeři

19. října 2013 v 9:00 | Vilemína |  Síň slávy
Na pulty přichází pro blogosféru zajímavá publikace, která představuje dvacet českých a slovenských foodblogerů. Knížku př
ipravila šéfredaktorka Báječných receptů Blanka Dvořáková. Každý ze zařazených blogerů odpověděl na sestavu otázek a preferencí, přichystal menu svých nejpovedenějších receptů a přidal pár informací o sobě.
Křest knihy proběhne 23. října od 17 hodin v nakladatelství Academia na Václavském náměstí v Praze. Foodblogeři se samozřejmě také dostaví, i když ne všichni, a předvedou něco ze svých lahůdek. Kniha se pak objeví i 26. října v Litoměřicích na Gastro Food Festivalu.

Oslovena jsem byla i já (vilemina.blog.cz) a musím říct, že sestavit menu, které by mě nějak charakterizovalo, nebylo vůbec jednoduché. Navíc ještě jsem potřebovala vybrat povedenější fotky a ne vždy mi to pasovalo dohromady!

V knize najdete nápady k nedělnímu obědu i něco lehce exotického, převahu má česká a italská kuchyně. Hlavně získáte inspiraci od lidí, kteří se vaření i blogování věnují s vášnivým zaujetím.

PS: Vzhledem k tomu, že se na knize podílela dvacítka blogerů, tak tu nejsou jmenovitě vypsáni. Redakce Blogosvěta jim všem blahopřeje a přeje mnoho dalších úspěchů jak na poli kulinářském, tak i blogerském.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kariol Kariol | Web | 19. října 2013 v 10:35 | Reagovat

Také gratuluji! :-) Je to úspěch! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama