Svět srdcem umělkyně

31. října 2013 v 9:00 | Kariol |  Navštivte blog
Dnešním, posledním říjnovým příspěvkem do (ne)pravidelné čtvrteční rubriky Navštivte blog, nebude nikdo jiný, než blogový svět jedné nenápadné, byť velmi zajímavé mladé umělkyně! Představuji vám Axolotlíka z blogu svetsrdcemumelkyne.blog.cz!

Axolotlík, nebo, jak ji jedna její reálná kamarádka nazývá, Fialka (což dle mého na někoho tak jemného sedí víc), je mladý snílek s duší filozofa, se schopnostmi umělce a myšlenkami nadpozemské bytosti. V každém jejím slovu se zrcadlí čistá osobnost barvy vidící duše. V každém odstavci se čtenářům snaží ukázat cestu k čistějším myšlenkám, nebo naopak svými otázkami nabádá k hlubšímu zamyšlení.
Má úžasné nápady. Kromě vlastních zamyšlení hodných úvah, neuvěřitelně poetických veršů, nevinně barevných obrázků a fotografií vyfocených z opravdu zajímavých úhlů pohledu vymýšlí takzvané akce pro inspiraci. Díky nim si člověk, který se rozhodne se do toho zdánlivě obyčejného projektu zapojit, uvědomí, v jakém světě žije, jaký je, jaký by si přál být a co ho dělá opravdovým, přirozeným.
Myslím si, že by uveřejňovaný kousek toho velkého, čistého srdce mladé umělkyně měl být objeven, objevován, prozkoumáván a využíván coby místo určené k namáhání pohodlím zlenivělých mozků, očišťování duší, rekreaci a uvolnění, k obdivu. Z pozice věrné čtenářky řádků Axolotlíka vím, že všechny vyjmenované činnosti lze najít právě mezi příspěvky na tomto blogu. Že skrz slova psaná někým, jako je Fialka, můžete objevit sami sebe a získat si motivaci pro vlastní tvoření. :)
Prosím, podívejte se, stojí to za to! :)

svetsrdcemumelkyne.blog.cz

Kariol
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Annika Annika | Web | 31. října 2013 v 19:17 | Reagovat

velice dobrá volba!! :-)

2 Kariol Kariol | Web | 3. listopadu 2013 v 13:49 | Reagovat

[1]: Ano, to já vím :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama