Mezi Grónskem a Ithakou

28. listopadu 2013 v 9:00 | Kariol |  Navštivte blog
Po týdnu plném zvláštních poruch blogu cé zet se vrací rubrika Navštivte blog. A pokud se vám tento článek nezobrazuje hned po příchodu, dávám na něj odkaz do menu. Protože nechat si ujít představení Monici Otmili z blogu me-for-all.blog.cz by byl skoro hřích! :)

Monica Otmili není v blogových vodách žádným nováčkem. Blog založila v létě 2010 a od té doby (ne)pravidelně přispívá zajímavými články plnými svých ručních výtvorů, názorů a reportů z akcí.
Patří mezi členy Autorského klubu, na jehož vývoji se pomocí svých názorů v komentářích podílí a vypomáhá také v Klubu snílků, do kterého samozřejmě snílek uvnitř studentky umělecké školy nepochybně patří.
Jak už jsem zmínila, Monica tvoří. Na Fleru má rozjetý obchod s vlastnoručně vyráběnými šperky a bižuterií pomocí všemožných (mně neznámých) technik, šije, navléká, maluje, kreslí... Mladá umělkyně.
Jednou jsem měla příležitost se s Monicou vidět na menším blogerském sraze. Je to tak kreativní osobnost, že byste ji určitě nepřehlédly. Barevné proužky kontrastující s tmavými vlasy, oblékání ve stylu gothické subkultury (aneb ukamenujte mne, pokud jsem to napsala špatně, v oblékání jsem vážně mimo) alias černá, barevná, roztrhaná, korzetová a přesto elegantní! Mon je navíc vážně chytrou osůbkou, která má nejen své pevné sny, za kterými si jde, ale také vlastní názory. Na politiku, na skupiny lidí, na hnutí a určité styly, na hudbu i na umění. Občas je fajn si její výstižné, někdy vtipné, někdy ostřejší řádky vlastního podání věci přečíst.
A, už je tu zase to mé rozvášňování. Dost bylo povídání, přikládám odkaz a pokud doposud Monicu Otmili a její svět mezi Grónskem a Ithakou neznáte, vřele ho doporučuji! :)

me-for-all.blog.cz

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 5. prosince 2013 v 17:28 | Reagovat

Monica Otmili je sympatická a inteligentní slečna, která je nejen úžasně kreativní, ale rovněž se s ní dobře povídá. Výběr tudíž schvaluji všemi deseti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama