Kousek z mého srdce.

12. prosince 2013 v 9:00 | Kariol |  Navštivte blog
Po dvoutýdenní přestávce, za kterou může převážně zblázněnost školních profesorů, se vrací rubrika Navštivte blog a s ní i nová osůbka, jejíž blogaření určitě stojí za pozornost! Seznámím vás s PaPájou z blogu paulines.blog.cz

PaPája, dříve Pauline, je několikaletá blogerka, která potěšení nachází převážně ve sportu (v běhání a krasobruslení), v pečení, tvoření a taky mezi řádky knižních příběhů. Také ráda fotí a hodně cestuje, ať už po zajímavých místech u nás v České republice, nebo zvídavě odlétá do zahraničí.
Kromě jiného hraje na klavír a hudba obecně jí není cizí, nedávno byla na koncertě Bruna Marse v O2 Areně, například. :)
Ráda také píše a se svými čtenáři, kam se s nepravidelností komentování také můžu hlásit, se dělí o své výborné slohové práce ze školy. Že jí vyjadřování skrz slova nedělá problémy je zřejmé i z samotných článků, které mají pokaždé šmrnc a jistou dávku osobitosti, podle které PaPáju vždycky poznáte a díky níž si tuto bláznivě milou holku doopravdy oblíbíte, alespoň ve světě blogu! :)

Tak neváhejte a vydejte se ji poznat. ;)

paulines.blog.cz

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Teeda Teeda | Web | 12. prosince 2013 v 20:05 | Reagovat

Hmm.. Dobrý výběr. PaPája je fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama