Ženský klub v novém

24. června 2015 v 9:00 | Jitka S. |  Navštivte blog
Jmenuji se Jitka S. a ráda bych vám představila náš Ženský klub, jehož jsem novou administrátorkou. Klub sám je starý, ba co dím, je to vůbec nejstarší blogový klub u nás. Funguje od roku 2008 a původně vznikl jako místo, kde se mohou svými ručními pracemi prezentovat především ženy, které se s počítačem příliš nekamarádí. Doba pokročila a takových je dnes čím dál méně. Po převzetí správy klubu jsem se rozhodla, že se více zaměřím na propagaci vlastních webů našich členek. I to bylo jedním z důvodů pro přestěhování klubového blogu na novou adresu. V současné době tedy působíme na adrese http://zenskyklub.blogspot.cz/Náplň klubu zůstává stejná:
Je to virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.

Kromě prezentace výrobků svých členek, Ženský klub také pořádá setkání členek spojené s workshopy a prodejní výstavou výrobků. Letos jsme nově navázali spolupráci se sponzorem, takže se můžete zapojit do klubových soutěží o zajímavé ceny, případně i dalších projektů pořádaných klubem. Členky klubu mají zajištěnu propagaci vlastních blogů na klubových stránkách formou výpisu nejnovějších článků (podobný jako má zde na blog.cz Autorský klub). Dle svého uvážení mohou využít k propagaci také své vlastní příspěvky, v nichž mohou např. upozornit, že návod zájemci najdou na adrese…, nebo že některé výtvory jsou i k prodeji… apod.

Rádi vás uvítáme na svých stránkách. Pokud byste měly zájem se k nám připojit, podrobnější informace naleznete ZDE. Můžete však také u nás publikovat jako "host", ale v takovém případě přicházíte o některé výhody plynoucí z členství.

Jarní výstavka

Vánoční výstavka

Vánoční výstavka

Setkání členek
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 25. června 2015 v 0:11 | Reagovat

To může být zajímavé a určitě budete mít zájemců dost. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama